Česká jazyková verze webu Anglická jazyková verze webu
Kontakty

Kontakt

PolyMedia Technologies s.r.o.
IČO: 24207284
DIČ: CZ24207284
Datová schránka: m2h84da

Sídlo společnosti (fakturační adresa)
Mostecká 273/21 Malá Strana,
118 00 Praha 1

E-mail: info@polymedia.cz

O společnosti

Společnost POLYMEDIA se zabývá distribucí a lokalizací softwarových produktů pro záznam, zpracování a následnou distribuci mediálního obsahu. Společnost POLYMEDIA je v ČR výhradním distributorem řešení :

EduArt™ - Zaznamenat, publikovat, archivovat

Revoluční softwarový produkt pro záznam a ukládání multimediálních prezentací. Uživatelsky přívětivý software, který na jakémkoli PC s operačním systémem Microsoft Windows zaznamenává a synchronizuje obraz a zvuk (z kamery a mikrofonu) s prezentací prováděnou na obrazovce Vašeho PC (prostřednictvím jakéhokoli programu, např. PowerPoint, nebo na vizualizéru, elektronické tabuli, tabletu apod.) a zároveň vytváří metadata obsahu Vaší prezentace.

MediaInTouch™ - Automatická a standardizovaná distribuce informací

Softwarové řešení aktuálních potřeb všech subjektů (podniků, vzdělávacích institucí, institucí státní správy, atd.) pro automatické, proaktivní poskytování informací o dění v jejich působnosti (pořádané akce, přednášky, školení, reklama, nabídky, události, aktuality, atd.). Aplikační server zajistí automatizaci, standardizaci a usnadnění práce všem skupinám zúčastněným na předávání informací mezi poskytovatelem (instituce) a zájemcem (jiná instituce, student, zákazník, média, apod.)